neděle 6. srpna 2017

Tábor

Už šestým rokem jezdím na ten samej tábor. Ale nikdy jsem si to neužila tak jak letos , i když nám zrovna nevyšlo počasí a furt pršelo tak jsem si to náramě užila a to jenom díky temhle lidem . Sice už jsem je skoro fšecky znala , ale začaly jsme se hodně bavit až tenhle rok . Jenom mě strašně mrzí že jsem  se s něma začala bavit až skoro na konci . Tábor nám skončila a teť máme fšichni depky že se uvidíme zas až za rok .

Žádné komentáře:

Okomentovat