neděle 6. srpna 2017

Kniha

Strašně dlouho jsem si přála knížku Girl Online od Zoe . Všichni to fotí na instagram a mě to strašně štvalo . Akorát že nikde v našem okolí není nikde knihkupectví , a taky se hlavne nikam nedostanu . 😵😵😖 V tento letní čas se pořád někde ceestuje , takže jsme jednou zavítaly i do Znojma kde bylo krásne knihkupetví a samozřejmě že jsem tam zatobočila . Měly tam hned všechny tři díly . já si je beru a mamka to v žádné případě vem si jednu , první díl je to dríhé a mi ti k svátku nebudeem kupovat tři knížky za 900 . My ti to kdyžtak dokoupíme jestli budeš číst . Tak jsme se tam trechu pohadaly protože jsem chtěla samo sebou všechny díly . Teť  čtu jak o život abych měla další díl .

Žádné komentáře:

Okomentovat